Deze maisonnette maakt onderdeel uit van een appartementencomplex dat ligt aan de rand van het centrum, in een groene en rustige woonwijk. De woning ligt aan een autoluw hofje en beschikt over een fijne tuin, een lichte woonkamer met open keuken, drie ruime slaapkamers en een moderne, luxe badkamer. In de parkeerkelder heb je je eigen parkeerplaats en berging. Het gezellige centrum aan de ene kant en recreatieplas De IJzeren Vrouw met het Prins Hendrikpark aan de andere kant liggen op korte afstand.
NB: Aankoop van een extra parkeerplaats in de parkeerkelder mogelijk. Vraagprijs betreft € 35.000,- k.k.
Bouwjaar: 2010
Inhoud: circa 325 m³
Woonoppervlakte: circa 97 m²
Verwarming: HR cv-ketel, Intergas uit 2010
Energielabel: A
Algemeen:
-Verkoop via een projectnotaris;
-Alleen verkoop voor eigen bewoning (geen belegging).
-Niet zelfbewoningsclausule wordt opgenomen in de koopovereenkomst.
Begane grond:
Entree met meterkast, toiletruimte en toegang tot de woonkamer. De toiletruimte is voorzien van een hangcloset en fonteintje en is afgewerkt met tegels op de vloer, gestuukte wanden en een spuitwerk plafond. De woonkamer heeft 2 openslaande deuren aan de tuinzijde en een open trapopgang naar de verdieping. Op de begane grond ligt een moderne kurkvloer voorzien van vloerverwarming, zijn de wanden gestuukt en is het plafond gespoten. De bijkeuken ligt deels onder de trapopgang en hierin hangt de cv-ketel en de mv-unit. Tevens tref je hier de aansluitingen voor de wasapparatuur, de vloerverwarmingsunit en heb je toegang tot de tuin.
De open keuken is voorzien van een inductie kookplaat, schuine afzuigkap, combimagnetron, koelkast, vaatwasser en staat in een hoek opgesteld waarbij een muur de afscheiding vormt tussen de keuken en de woonkamer.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De gehele verdieping is voorzien van vloerbedekking met vloerverwarming, stuukwerk wanden en een spuitwerk plafond. Slaapkamer 1 ligt aan de voorzijde en is circa 13 m² groot. Hier is één wand voorzien van een fraai behang.
Slaapkamer 2 is aan de achterzijde gelegen en heeft ook één wand voorzien van behang. De kamer is circa 13 m² groot.
Slaapkamer 3 ligt aan de voorzijde en is circa 9 m² groot. Ook hier is één wand voorzien van behang.
De badkamer is zeer fraai uitgevoerd met een hangcloset, een inloopdouche met hand- en stortdouche en een meubel met waskom. Op de vloer liggen tegels met vloerverwarming en de wanden zijn deels voorzien van een geglazuurde tegel in combinatie met een grotere gladde tegel en stuukwerk.
Buiten:
De woning heeft een geheel betegelde tuin met rondom een groene erfscheiding. De poort komt uit op een gezamenlijke binnentuin met toegang tot de parkeerkelder waar je je eigen parkeerplaats en berging hebt.