Zelf genieten van je eerste kop koffie na het opstaan, terwijl je kinderen onbezorgd buiten spelen in de smalle, groene straat. Waar altijd wel iemand hen begroet en een hand opsteekt naar jou. Als je voor het keukenraam geniet van het kleurenpracht waarop het seizoen je straat trakteert. Heerlijk!
De tweelaagse eengezinswoningen hebben op de begane grond de keuken en woonkamer grenzend aan een heerlijke tuin op het zuiden. Op de eerste verdieping zijn twee grote slaapkamers en een fijne badkamer.
Duurzaam wonen
De woningen worden uitgevoerd als Bijna Energie Neutraal Gebouw (BENG). Dat is volledig gasloos. Als toevoeging komen er PV-panelen op de daken.
De woningen worden voorzien van een individuele bodemwarmtepomp en hebben vloerverwarming. Hierdoor ontstaat er een fijn binnenklimaat, wat comfortabel wonen is.